Doplnění ke společné tiskové zprávě sdružení Město pro rodinu – rodina pro město a koalice KDU+SZ

Aktualizace k 24.10.: Vzhledem k tomu, že ČSSD jednostranně ukončilo jednání s koalicí KDU+SZ, KDU+SZ se proto rozhodlo vypovědět níže uvedenou dohodu (viz web KDU+SZ). V současnosti probíhají jednání pouze mezi MPR-RPM a ČSSD.

Dne 15.10.2014 se uskutečnilo povolební jednání mezi sdružením Město pro rodinu – rodina pro město (MPR-RPM) a koalicí KDU a Strany zelených (KDU+SZ). Účastníci jednání si vyměnili názory na současnou situaci, informovali se vzájemně o svých jednáních s ČSSD ze 14.10. a prodiskutovali možné varianty povolebního uspořádání.

Poté se obě seskupení dohodla na následujících bodech:

• oba subjekty považují za nejpřirozenější pokračovat ve vedení města v dosavadní spolupráci s ČSSD
  • další jednání s ČSSD a dalšími subjekty povedou obě seskupení společně