Dojednáno, odhlasováno!

Okenko4Okénko MPR-RPM, 16.11.2014

Ustavující zastupitelstvo ve středu 12.11. učinilo definitivní tečku za letošními komunálními volbami i povolebním vyjednáváním. Novopečení zastupitelé složili slib a zvolili starostou opět Karla Filipa z ČSSD. Na pozici místostarostky zůstává Libuše Vosátková z našeho sdružení MPR-RPM. V sedmičlenné radě dále zasednou tři zástupci ČSSD (Jiří Bouček, Karel Kestner a Richard Spiegl) a dva zástupci MPR-RPM Jan Bechyně a Jan Bureš.

Koalice ČSSD a MPR-RPM se pustila do přípravy programového prohlášení – tento dokument se zde brzy objeví. Současně se už vedou jednání o podobě návrhu rozpočtu na rok 2015.

Do společného programového prohlášení i do rozpočtu se budeme snažit prosadit maximum z našeho volebního programu, pro který nám pětina voličů dala své hlasy.

Pojďme to dotáhnout!