FITrodina o.s.

Pronájem nebytových prostor v čp. 1155, Havlíčkova ul.

V návaznosti na dřívější jednání v radě města ve věci žádosti občanského sdružení FITrodina o.s. o pronájem nebytových prostor a způsobu financování rada města souhlasila s pronájmem nebytových prostor, a to místnosti č. 116 v 2. patře domu čp. 1155 (64m2 + kuchyňka + WC) v Havlíčkově ulici tomuto občanskému sdružení za nájemné 10,- Kč/rok. O.s. bude hradit náklady na služby (elektrická energie, teplo…). Současně rada přiznala příspěvek na rok 2013 na činnost sdružení ve výši 10.000,- Kč.  Vstřícné podmínky byly přijaty vzhledem k tomu, že se jedná o startovací projekt obecně prospěšné a ušlechtilé činnosti, které v našem městě chybí. Občanské sdružení FITrodina o.s. pronajaté nebytové prostory využije jako rodinné centrum pro práci s maminkami na mateřské dovolené a jejich dětmi, pro práci s tělesně postiženými dětmi, pro provozování dopolední herničky pro děti do 3 let a jejich maminky a tatínky a organizování dalších aktivit pro nemenší děti.