Smlouva o reklamě – restaurace v hale BIOS

V souvislosti s provozováním restaurace (občerstvení) v hale BIOS se podařilo sjednat smlouvu s Tradičním pivovarem v Rakovníku, a.s. Podstatou smlouvy je závazek města, že 5 let umožní reklamu a propagaci pivovaru v zařízení v hale BIOS, tzn. umístění vývěsního štítu, sklenice, tácky, ubrusy a dalších propagační materiál a odběr piva. Pivovar se zavazuje, že dodá 30 židlí a 6 stolů. V prvé řadě s ohledem na to, že pivovar nepožaduje minimální odběr piva, dovybaví prostory, navíc dodá i nealko nápoje, je tento kontrakt výhodný. Kromě jiného smlouva ještě obsahuje tato důležitá ujednání: v zařízení lze podávat pivo jiných značek pouze s písemným souhlasem pivovaru, odběr piva z pivovaru není limitován, odměna za zajištění reklamy bude započítávána proti ceně za dodaný nábytek, smlouva se sjednává na 5 let s možností jejího vypovězení v deseti denní výpovědní lhůtě. Současně rada města schválila úpravu nájemní smlouvy s novým nájemcem Ivanou Kloučkovou Nováčkovou, která byla schválena usnesením rady města č. 551 ze dne 25.4.2016. Tato nájemní smlouva nebyla dosud podepsána. Úprava textu spočíván v rozšíření smlouva o nový čl. V, který obsahuje povinnosti nájemce v souvislosti se smlouvou o reklamě Tradičního pivovaru v Rakovníku. Nájemce s touto úpravou souhlasí.