O našem sdružení 2014 – 2018

Město pro rodinuKdo jsme:

Město pro rodinu – rodina pro město (MPR-RPM) je sdružení pro volby do zastupitelstva města Nové Strašecí. Ve volbách v roce 2014 kandidovalo počtvrté, a se ziskem 21 %  hlasů skončilo na druhém místě. V jednadvacetičlenném zastupitelstvu má 5 mandátů:

  • Ing. Jan Bechyně
  • Ing. Jan Bureš
  • Ing. Jan Kleindienst, Dr.
  • PhDr. Eliška Kodyšová, Ph.D.
  • RNDr. Libuše Vosátková

(viz sekce Zastupitelé).

Na základě povolební dohody s ČSSD jsme obsadili pozici místostarostky (Libuše Vosátková) a další 2 místa v radě města (Jan Bechyně a Jan Bureš).

O našich cílech a plánech se dočtete v našem volebním programu MPR-RPM 2014 a v programovém prohlášení koaličních zastupitelů na roky 2014-2018.

Jak fungujeme?

Zastupitelé i další aktivní členové na svých pravidelných schůzkách probírají stanoviska k činnosti rady, diskutují o aktuálních problémech města, přinášejí podněty radním, ap. V současnosti tuto aktivní skupinu tvoří (v abecedním pořadí): Lenka Auerswaldová, Jan Bechyně, Jan Bureš, Lenka Doležalová,  Zdeněk Doležal, Zdeněk Dundr, Daniela Kalistová, Jan Kleindienst, Eliška Kodyšová, Peter Kodyš, Tomáš Palek, Tereza Slavíková, Libuše Vosátková.

Více informací o našich kandidátech zde

Více o programu a kandidátech zde, kompletní program 2014 ke stažení zde.

Většina z nás byla předchozí radou města jmenována do komisí rady města. V těchto aktivitách budeme pokračovat i v tomto volebním období.

Kromě čistě politických záležitostí pořádáme pravidelně v září zábavné odpoledne pro děti Nálada na Ladě a v prosinci Mikulášskou merendu na Růžku, více zde.