Proč MPR – RPM? Pár rozdílů, které stojí za pozornost

Znáte z dětství ten úkol „najděte pět rozdílů“ u dvou zdánlivě stejných obrázků? Máme pro Vás podobnou hru, ale obráceně. Pojmenujeme právě jen ty rozdíly, obrázky necháme na Vás.

Kontinuita

• Pracujeme dlouhodobě a společně na naší vizi a na našem cíli, který je ostatně obsažen už v názvu našeho sdružení.
  • Pravidelně se scházíme a společně projednáváme stanoviska k činnosti zastupitelstva a rady města, přinášíme podněty a diskutujeme o aktuálním dění ve městě.
  • Tato činnost je celoroční a je tomu tak po celou dobu naší existence, tedy 16 let.

Tradice

• Námi pořádané rodinné odpoledne Nálada na Ladě a Mikulášská taneční zábava Na Růžku patří k místním akcím s nejdelší tradicí. Pořádáme je každým rokem bez ohledu na to, zda je to rok volební nebo jakýkoli jiný.
  • Máme radost, když se děti i dospělí baví. Je nám ctí být u toho a přispět k dění v našem městě.

Nezávislost

• Nejsme politickou stranou. To nám dává svobodu jednat podle svého nejlepšího uvážení, nepodléháme žádné krajské ani celostátní autoritě. Na svou činnost, na námi pořádané akce i na předvolební kampaň čerpáme jen své vlastní finance.
  • Výhoda: Aspoň nemusíme řešit otázky, jak nejlépe naložit s příspěvkem na volební výdaje. Ten totiž mnohdy vede k nepěknému dojmu, že některé strany si na voliče vzpomenou jen jednou za čtyři roky

Věrohodnost

• Mezi našimi kandidáty nenajdete politické cestovatele ani stratégy, kteří neúnavně hledají tu správnou cestu k úspěchu. Naši kandidáti se na Vás z letáku usmívají buď již poněkolikáté za naše sdružení, anebo poprvé. Nenajdete u nás nikoho, kdo by Vám mohl být povědomý z letáků docela jiné strany nebo dokonce z letáků více různých stran.
  • Tip: Zkuste si prolistovat letáky z let minulých.

Stabilita

• Máme zkušenosti s prací ve vedení města i s prací v opozici. Svůj čas a energii věnujeme rádi a s úctou k našim voličům práci pro město.
  • Přátelská atmosféra a týmový duch jsou základním prvkem našeho sdružení, které přináší výsledky. Možná i proto patříme k nejstabilnějším volebním uskupením na našem městě.

Tip: Podívejte se do našeho programu.