Náměstí očima studentů

Zastupitelstvo města na posledním jednání konaném 21. září 2017 odsouhlasilo předložené návrhy komise pro revitalizaci Komenského náměstí a přilehlých ulic.

Co se chystá?

1. V listopadu proběhne sčítání vjíždějících automobilů a statistické vyhodnocení využití parkovacích míst na náměstí a přilehlých parkovištích.
  2. Komise následně osloví studenty urbanistiky ČVUT Praha, kteří by měli v rámci semestrální práce zpracovat návrhy architektonického řešení náměstí.
  3. Návrhy studentů budou následně představeny veřejnosti a hodnoceny odbornou porotou.

Činnost komise aktivně podporuje naše sdružení MPR.

Zdeněk Dundr, předseda komise pro revitalizaci Komenského náměstí a přilehlých ulic.