Stavební úpravy ZUŠ (krov, střešní krytina)

Odbor investic na základě usnesení Rady města č. 818 ze dne 23. 1. 2017 zpracoval Výzvu k podání nabídek ve veřejné zakázce malého rozsahu na stavební práce Stavební úpravy ZUŠ (krov, střešní krytina). Předpokládaná hodnota veřejné zakázky dle oceněného soupisu prací s výkazem výměr je 3,2 mil. Kč bez DPH. Dle předpokládané hodnoty se tedy jedná o veřejnou zakázku malého rozsahu na stavební práce. Vlastní realizace stavebních prací se předpokládá v roce 2017, v období červen až září. Lhůta pro podání nabídek je do 21.3. 2017. V zadávací dokumentaci je navrženo hodnotit nabídky podle kritéria: ekonomická výhodnost nabídky Dílčí hodnotící kritéria a jejich váha vyjádřená v procentech jsou Nabídková cena, váha kritéria 85 % a dodací lhůta, váha kritéria 15 %.  Rada města  také ustavila 3 člennou komisi pro posouzení kvalifikace a posouzení a hodnocení nabídek, která by současně byla pověřena otevíráním obálek.