Dva měsíce od voleb

Okenko4Okénko MPR-RPM, 10.12.2014

Dnes je to právě dva měsíce od říjnových komunálních voleb. Co se za tu dobu odehrálo?
Ustavující zastupitelstvo 12.11. zvolilo radu i vedení města. Rada se na svých schůzkách konaných typicky jednou za dva týdny věnuje zejména přípravě návrhu rozpočtu na příští rok tak, aby ho mohla předložit na jednání zastupitelstva 18.12. Koalice ČSSD a MPR-RPM se také dohodla na společném programovém prohlášení (jeho text je k dispozici zde).

Zastupitelstvo bude příští týden volit i finanční a kontrolní výbor. Po výborech budou aktualizovány i komise rady města (poradní orgány rady, do nichž jsou jmenováni odborníci na danou oblast na základě doporučení jednotlivých stran či sdružení, jejich seznam je na stránkách města).

Ale nezabývali jsme se jen politikou. Tradiční Nálada na Růžku se tentokrát uskutečnila přímo na Mikuláše a nechybělo ani půlnoční překvapení, tentokrát z horkého Španělska. Kdo tam byl, ví o čem je řeč. Kdo tam nebyl, může se podívat na naše stránky, je tam několik videozáznamů a fotografií.

Hola señoras, señoritas y señores!
Gracias por gran aplausos!