Výsledky průzkumu spokojenosti a postojů občanů Nového Strašecí 2014

NS_Fortna_500Letos na jaře se konal již třetí ročník průzkumu spokojenosti a postojů občanů. Velký dík patří všem téměř třem stovkám občanů, kteří neváhali věnovat svůj čas vyplnění svých odpovědí a komentářů. Zvláště pak těm, kteří tak učinili podruhé či dokonce potřetí. Zachování kontinuity výzkumu je velmi důležité. Jeho smyslem je nejen seznámit se s vnímáním priorit a získat další podněty, ale slouží také jako zpětná vazba pro opatření a aktivity uskutečněných vedením města nebo městských institucí. Proto, ačkoli největší „hlad“ sdělit své názory byl pochopitelně v prvním ročníku, vyplatí se ve sdělování a hodnocení pokračovat. Věříme, že další ročníky budou následovat a budou se nadále setkávat s Vaším zájmem a zájmem těch, kterých se Vaše hodnocení týká.

Výsledná zpráva a všechny komentáře občanů, jakož i zprávy a komentaře předchozích ročníků naleznete na http://anketa.bubakov.net/.

Peter Kodyš, Zdeněk Doležal, Tereza Slavíková, Líba Vosátková, Komise pro informovanost a komunikaci