Rákosníčkovo hřiště.

Město Nové Strašecí se umístilo ve své kategorii na prvním místě v soutěži společnosti Lidl o vybudování dětského hřiště. Společnost Lidl zahájila jednání s městem, zaslala návrh smlouvy a svoje požadavky na spolupráci s městem a požadavky, které musí splňovat lokalita vhodná na vybudování hřiště. Po diskuzi nad několika návrhy, bylo vybráno jako nejvhodnější místo v Rakovnické ulici.

Zástupci společnosti Lidl navštívili město a  prohlédli si navrhované místo na postavení hřiště v Rakovnické ulici a s tímto umístěním souhlasili. Starosta města podepsal smlouvu. Realizace hřiště byla na jednání přislíbena během letních měsíců. Termín bude ještě upřesněn. Po postavení bude hřiště slavnostně otevřeno. Slavnostní otevření i doprovodný zábavný program pro děti  zajistí společnost Lidl .