Posilovna se dočkala nového povrchu

Posilovna v hale bios je v současné době hojně využívána nejen v hodinách tělesné výchovy, ale i širokou veřejností. Problémem začal být povrch, který byl tvořen zátěžovým kobercem, který se zde nacházel od otevření této posilovny. Tento koberec začal vykazovat značné opotřebení hlavně od kotoučů číněk. Proto se rada města rozhodla předložit zastupitelstvu města rozpočtovou změnu na nový povrch v posilovně, Zastupitelstvo s touto změnou souhlasilo. Osloveny v poptávkovém řízení byly tři firmy, které se zabývají úpravou povrchů v posilovnách. Nakonec byl vybrán povrch Sportec color.Tento povrch je vhodný do interierů i exterierů posiloven, rehabilitačních sálů. Je vyroben z barevné pryže o síle 5 mm. Pokládku provedla firma  DOMAFIT FITNESS, s.r.o Vlastnosti povrchu: Výsledný povrch je trvale elastický, odolný proti povětrnostním vlivům a mechanickému poškození, nepropustný pro vodu, snadný na údržbu.Dominantní barva je černá, ve které jsou kousky celobarevné pryže – bílé. Povrch je za mokra neklouzavý.