Veřejná zakázka malého rozsahu

Veřejná zakázka malého rozsahu na stavební práce: Nové Strašecí – dokončení ul. Na Spravedlnosti

Na základě úkolu, který byl uložen OI MěÚ, bylo připraveno zadání veřejné zakázky malého rozsahu na stavební práce – Nové Strašecí – dokončení ul. Na Spravedlnosti. Stavba řeší prodloužení stávající komunikace v ul. Na Spravedlnosti a její napojení na komunikaci v ul. Jungmannově. Řešený úsek má délku 112 m. Výstavba komunikace obsahuje celý uliční prostor a zahrnuje vozovku, chodník, vjezdy a chodníky k jednotlivým nemovitostem. Součástí stavby je řešení odvodnění v dané lokalitě. Realizací stavby vznikne vozovka šířky 6 m, jednostranný chodník po severní straně vozovky, pás zeleně a vsakovací pás po jižní straně vozovky.. CSc. Na základě usnesení RM č. 596/2012 byla vypsána veřejná zakázka malého rozsahu na stavební práce – Nové Strašecí – dokončení ul. Na Spravedlnosti. Na základě jednání navrhla hodnotící komise zadavateli vybrat nabídku. uchazeče ČESTAV, s. r. o., , s cenou 1.987.497,00 včetně DPH, a dodací lhůtou 61 kalendářních dnů jako ekonomický nejvýhodnější nabídku.Tato nabídka byla radou schválena.

Z pohledu financování se  jedná na základě dlouhodobě vedených předchozích jednání, o sdruženou investici města a vlastníků pozemku parc. č. 190/7 – vlastníky při jednání zastupuje RNDr. Jan Pašava, CSc. Dle nabídky firmy ČESTAV, s. r. o., je podíl pro město (komunikace na parcele 190/10 a 190/11 + odvodnění komunikace – v komunikaci na těchto pozemcích) 1.162.527,39 Kč bez DPH, včetně daně z přidané hodnoty pak 1.395.032,86 Kč, zaokrouhleno 1.395.033 Kč. Na straně města nebylo s finančním spolupodílem města v rozpočtu na rok 2012 počítáno, tento byl vyřešen rozpočtovou změnou schválenou 20.9. na ZM.Podíl pro vlastníky pozemku parc. č. 190/7,  je dle nabídky firmy ČESTAV, s. r. o., 468.439,55 Kč bez DPH, včetně daně z přidané hodnoty ve výši 562.127,46 Kč. Zahájení stavby lze uvažovat cca po 15. 10. 2012.